© 2018, Created by KDG group
Share

Друк на біфлексі

Біфлекс – дуже популярний на ринку синтетичний трекотажний матеріал, легкий і міцний на дотик. До його складу входять лайкра, нейлон, люрекс і мікрофібра. Головною особливістю вважають високу еластичність і практичність, тому біфлекс відмінно підходить для виготовлення спортивних або танцювальних костюмів.

Тканину біфлекс не можна назвати тканиною як такою, оскільки виробляють її в процесі прядіння, а не в’язки або ткацтва. Використовуючи спеціальний верстат, нитки переплітають в незвичайне стрейч-полотно, яке дуже добре тягнеться.

По складу біфлекс ділиться на чотири основні категорії:

Люрекс – металізована блискуча нитка, що складається з хімічної плівки, за колір якої відповідає спеціальний клей. Як правило, люрекс вплітають в інші матеріали якраз для додавання блиску. Як самостійна тканина цей матеріал не виступає, оскільки особливою міцністю не відрізняється, зате відрізняється жорсткістю.

Лайкра – синтетичний матеріал, виготовлений на основі поліуретанових волокон. Здатний розтягуватися в 6-8 разів, при цьому відмінно зберігає форму і абсолютно не мнеться. Лайкра неймовірно стійка до різного роду забруднень і до води з додаванням хлору. Цей матеріал іноді називають еластаном або спандексом.

Нейлон – матеріал, зроблений з поліаміду: синтетичної, довговічної матерії, відмінно поглинає вологу.

Мікрофібра – тканина, виготовлена з поліефіру: це зносостійке та міцне волокно. Матеріал вигідно виділяється на фоні інших завдяки тому, що дуже швидко сохне, не вбирає вологу, не линяє і не скочується.

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!