© 2018, Created by KDG group
Share

Друк на блекауті

Тканина блекаут – це полотно з поліефіру з подвійним сатиновим переплетінням і односпрямованою серцевиною (використовується переплетіння чорних ниток по обидва боки від білої). Основна перевага цієї тканини перед іншими – вона не пропускає світло і ідеально підходить для двостороннього друку на тканині. Малюнки на блекауті стають дуже глибокими і буквально просочують тканину фарбами наскрізь.

Особлива фактура матеріалу робить тканину дуже м’якою і приємною на дотик, створюючи враження комфорту і затишку, зберігаючи високу якість зображення.

Друк на блекауту дуже популярна послуга, що надається компанією Socium Plus, так як з нього роблять театральні завіси і декорації, ідеальні штори, перетяжки, прапори, мобільні стенди, оформляють приміщення, використовують в інтер’єрному друку та інше. Тканина в багатьох напрямках стала незамінним елементом.

Матеріал не має еластичності та являється повністю тугим і матовим за текстурою, а також може бути навіть шумопоглинальним, завдяки своїй міцності.

Нанесення зображень на блекаут – це особливий розділ в друку на тканині, а наша команда незмінно радує Вас і гарантує якість друку і якість малюнка!

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!