© 2018, Created by KDG group
Share

Друк на фетрі

Яскрава гарна картинка, якій характерні контраст малюнків і стійкість зображень – результат широкоформатного друку. Якість друку безпосередньо залежить від таких факторів, як обладнання, матеріал і професіоналізм виконавця. Тканина фетр разюче відрізняється від звичайних тканинних матеріалів.

Виготовляється цей матеріал із сорту повсті, який створюють з хутряних відходів кроликів та інших дрібних пухнастих звірів, шляхом їх звалювання та зі звичайного пуху.

Фетру притаманні такі якості, як довговічність, легкість, стійкість до впливу зовнішніх факторів і дуже привабливий зовнішній вигляд.

Завдяки сучасним технологіям і першокласному обладнанню, на сьогоднішній день ми можемо міксувати чисту шерсть з синтетичними волокнами, після чого матеріал набуває гладкість, м’якість і еластичність, а друк на фетрі зберігає первісний вигляд протягом довгих років.

Найчастіше фетр використовують для рукоділля. Популярним напрямом його застосування також стають створення прикрас та аксесуарів, а малюнки на фетрі роблять кінцевий продукт ні на що не схожим і дуже орігнальним. Тканина сама по собі помітна, практична, яскрава, а нанесення зображень на фетр стає все більш популярною послугою, яку на першокласному рівні надасть Вам компанія Socium Plus.

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!