© 2018, Created by KDG group
Share

Друк на габардині

Габардин – дуже щільна, але разом з тим м’яка тканина, яку на фоні інших матеріалів відрізняє так зване саржеве переплетіння ниток. Іншими словами, це не питання якості тканини, а оригінальний зовнішній вигляд, дякуючи цікавому переплетінню: діагональний невеликий рубчик на зовнішній стороні, який завжди йде зліва направо від низу до верху. Саме завдяки рубчику тканина виділяється ефектом в смужку.

Коли тканину габардин тільки починали використовувати, це був матеріал з бавовни, призначений для пошиття військової форми (ті самі знамениті френчі виготовлялися саме з габардину).

Сьогодні військовими формами, звичайно ж, ніхто не обмежується. Початкова бавовна отримала масу варіантів «дуету», найпопулярніші з яких – шерсть і шовк (якщо натуральна тканина) і суміш синтетичних волокон (якщо тканина штучна).

Останній варіант якраз користується найбільшим успіхом серед тих, хто хоче нанести зображення на габардин. А все тому, що матеріал з таким складом дуже стійкий, доведеться постаратися щоб зім’яти його, він дуже недорогий.

До складу габардину може входити еластан, який забезпечує ще більшу «слухняність» матеріалу. Завдяки тому, що зробити друк малюнків на габардині можна просто і якісно, він ідеально підходить для пошиття різноманітних предметів одягу.

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!