© 2018, Created by KDG group
Share

Друк на нейлоні

Тканина нейлон – це білий щільний матеріал, до складу якого входять синтетичні поліаміди. Нейлонова тканина використовується найчастіше для друку лейб, бирок, етикеток і ярликів.

За допомогою нашого термотрансферного принтера компанія Socium Plus домагається створення друку в оптимальні терміни, дрібним текстом логотипу підприємства та штрих коду, а також гарантує високу якість друку. Малюнки на нейлоні займають дуже мало часу, завдяки чому наші професіонали швидко і якісно втілять Ваше оригінальне замовлення в життя! Незважаючи на щільність нейлонової тканини – фарба лягає на неї м’яко, глибоко проникаючи в волокна, а зображення на нейлоні виходить чітким і не втрачає первісний вигляд багато років.

Друк на нейлон – дуже популярна послуга серед наших численних замовлень. Вона використовується в багатьох напрямках і застосовується практично в будь-якому вигляді виробництва. Однак, нанесення зображень на нейлон якісно, яскраво і без браку вдається тільки на професійному високошвидкісному обладнанні, за допомогою нашої відповідальної кваліфікованої команди!

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!