© 2018, Created by KDG group
Share

Корпоративні прапори

Корпоративні прапори можуть бути виконані у відповідності з новими або існуючими флагштоками. Немає необхідності обмежувати твір декількома кольорами, ми можемо друкувати повнокольорові зображення на полотнищі корпоративного прапора, щоб привернути увагу, яка Вам потрібна і запам’ятатися.

Всі прапори надруковані на нашому міцному трикотажному поліефірі, друк стійкий до ультрафіолетового випромінювання, водонепроникний для використання на відкритому повітрі і зберігає стійкість зображень. А при використанні корпоративного прапора виключно всередині приміщення – прапори зберігають довговічність. Вони комплектуються міцною головною стяжкою і фітингами для швидкого і легкого кріплення до полюса.

Корпоративні прапори відмінно підходять для нанесення таких зображень, як логотип, емблема і будь-який інший малюнок. Вони також можуть відповідати формі національних прапорів, будуть добре виглядати в Вашому кабінеті і вдало підкреслять корпоративний стиль.

Корпоративні прапори стають все більш популярними, а замовивши свій прапор в Socium Plus, Ви отримаєте найвищу якість друку, що відповідає Вашим вимогам замовлення в найкоротші терміни.

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!