© 2018, Created by KDG group
Share

Подати заявку


ВИ МОЖЕТЕ ПОДАТИ ON-LINE ЗАЯВКУ, ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ НИЖЧЕ И НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ

Вимоги до макету

1.1. Загальні вимоги:
всі файли надаються в колірній моделі CMYK; до кожного файлу додається кольоровий друк (файл для перегляду у форматі JPG) і інформація про реальні розміри зображення. Роздруківка, зроблена на принтері, не є зразком кольору; файли повинні містити зображення без додаткових полів і припусків; для отримання насиченого чорного кольору бажано використовувати композит C: 50% M: 50% Y: 50% K: 100%; при наданні зображень зі спеціальною постпечатною обробкою (нестандартні підгони, кишені, прорізи тощо). Замовник надає схему обробки або текстовий файл з докладним її описом. Як опис також приймаються технічні вимоги до рекламоносіїв організації, за допомогою якої дана реклама буде розміщуватися.

1.2. Вимоги до растрових зображень:
файли приймаються в форматах TIFF і PSD; растрові зображення повинні мати реальний розмір (1: 1) і дозвіл 70 – 150dpi (300dpi для зображень менше 50 * 50 см.); для друку великогабаритних зображень (банери, брандмауери)
файли так само приймаються в масштабі 1:10 з роздільною здатністю 300 – 400dpi; в файлах повинні бути відсутні додаткові альфа-канали (channels) і шляхи (paths); файли в форматі TIFF повинні бути стиснуті LZW-компресією; файли, що містять шари, потрібні тільки в макетах, які підлягають будь-яким коригуванням (див. п.6).

1.3. Вимоги до векторних зображень:
файли приймаються в форматах AI, EPS, CDR в масштабі 1: 1; всі шрифти повинні бути переведені в криві; всі контури (Outlines) повинні бути переведені в об’єкти або мати властивості змінювати товщину пропорційно розмірам зображення (Scale with image); зв’язані (прилінковані) з файлом растрові зображення повинні додаватися окремим файлом у форматі TIFF, що відповідає вимогам для растрових зображень; файли в форматі Corel Draw приймаються без растрових ефектів (тіні, світіння тощо).

Заповніть форму

Ваша інформація

Виберіть послугу

Завантажте макетЗалишити коментар

Ваш e-mail не будет опубліковано. Обов'язкові поля відмічені *