© 2018, Created by KDG group
Share

Повнокольоровий друк на ручках

Нанесення зображень на канцелярське приладдя – простий і недорогий спосіб створити сувенір з індивідуальним дизайном. Розташований на ручці логотип перетворить її в елемент корпоративного стилю компанії і незабутній подарунок.

Друк логотипів на ручках дозволяє створити інструмент ефективної щоденної реклами, що сприяє популяризації іміджу компанії. Такий подарунок ненав’язливо нагадає про Вашу компанію клієнтам і діловим партнерам, а також додасть єдиний стильний образ Вашого офісу. Оформлені відповідно до корпоративного стилю ручки демонструють серйозність компанії навіть в таких дрібницях, як канцелярські товари.

Нанесення логотипів на ручки - переваги сучасного підходу

Наша компанія здійснює нанесення зображень на ручки, використовуючи технологію повноколірного друку та сучасні якісні матеріали. Такий спосіб відкриває необмежені можливості з нанесення логотипу на різні поверхні, в тому числі пластик і метал. Зображення, виконані з використанням сучасних методів, відмінно виглядають на будь-якому фоні і протягом всього періоду використання ручки гарантовано зберігають первинний вигляд.

Друк зображень на канцелярському приладді можливий у високій роздільній здатності, що дозволяє відобразити навіть найдрібніші елементи логотипу. Повнокольоровий друк на ручках дозволяє створити дійсно привабливий, корисний і довговічний сувенір.
Для нанесення зображень можуть використовуватися і бюджетні моделі канцелярських товарів, і ручки високої цінової категорії. Ви зможете замовити друк на ручках для проведення масштабних рекламних акцій, створення оригінальних подарунків для клієнтів або ексклюзивних сувенірів для ділових партнерів.

Професійно оформлена фірмова ручка з якісно нанесеним логотипом – прекрасний символ корпоративної атмосфери, який буде зберігати рекламну інформацію про компанію та довгий час використовуватися Вашими клієнтами.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубліковано. Обов'язкові поля відмічені *