© 2018, Created by KDG group
Share

Про нас


МИ ЗНАЄМО ПРО ДРУК НА ТКАНИНІ ВСЕ

01.

Друк на тканині

Друк на тканині – це сучасна технологія нанесення зображення на тканину. Із застосуванням даного методу, будь-яка річ може стати унікальною. Компанія Socium Plus готова надати Вам ...

02.

Виготовлення прапорів

Друк та виготовлення прапорів – це дуже популярна та актуальна послуга сьогодні. Компанія Socium Plus виконує усі види робіт що до підготовки та виготовлення прапорів...

03.

Нанесення логотипів

Що таке термотрансфер або термоперенос? Це найпростіший, доступний і довговічний спосіб перенесення зображення на тканини та готові текстильні вироби ...

Services

Вже більше 7 років компанія Socium Plus надає високоякісні послуги з друку на тканині.

Друк сублімації – кращий на ринку спосіб нанесення яскравого насиченого зображення. Він підходить для світлих синтетичних матеріалів з тканини. Сучасні технології та якісне обладнання дозволяє Socium Plus виготовляти яскраві кольори, які не змінюються під впливом навколишнього середовища. Друк сублімації – ідеальний варіант для прикраси прапорів і нанесення зображення на текстильні вироби, такі як футболки, сукні, толстовки, кепки і багато іншого.

Ми використовуємо тільки екологічно чисті, якісні матеріали та пропонуємо широкий асортимент полотна на будь-який смак. З легкістю зробимо друк на ваших матеріалах. Тканинні вироби з сублімаційною печаткою максимально стійкі проти величезної кількості зовнішніх чинників, ультрафіолетових променів в тому числі. Вони відмінно підходять як для внутрішнього декору, так і зовнішнього використання, зокрема реклами. Це можуть бути як вивіски, декор для сцен і магазинів, так і брендволу і діспелі.

Services

Уже более 7 лет мы предоставляем нашим клиентам услуги высочайшего качества

Компания «Социум Плюс» была создана в 2007 году, и за время своего существования успела себя зарекомендовать, как верные и надежные партнеры для многих предприятий.

В производственном процессе наша компания использует высокопроизводительное автоматическое и ручное оборудование, а в качестве расходных материалов мы используем продукцию ведущих европейских производителей. Благодаря хорошей материально-технической базе мы имеем возможность быстро, оперативно и качественно выполнить любой Ваш заказ. На предприятии существует многоступенчатая система контроля качества выпускаемой продукции.

Мы поможем Вам подобрать необходимое изделие или сувенир из предложенных нами образцов, воплотить в жизнь любые Ваши идеи или совместно с Вами создать нечто новое, уникальное, никогда раньше не существующее.

Відгуки

Що говорять про нас наші клієнти

Вместе с другими мамами решили заказать флаг и маленькие флажки для команды наших малышей-футболистов. Я принесла футболку сына от формы, чтоб нам по ней сделали логотип и подобрали цвета флажков. Получили отличный большой флаг, и флажки для каждого члена команды и его семьи. Спасибо! Все качественное и красивое!

— Анна

Заказывал баннера для склада. Нужны были простые, с логотипом и телефоном, но надежные и прочные. В Socium Plus предложили то что нужно. Заказ быстро отработали и привезли. Доволен, буду обращаться

— Андрей Викторович

В мае заказывали футболки для продавцов магазина. Остались очень довольны. Футболки из натуральной ткани, мягкие, приятные к телу, нежаркие. Логотипы хорошо держаться, не стираются. Прошло 3 месяца почти, ребята работают в них каждый день, а они такие же яркие, как и были. Спасибо!

— Татьяна

Чому обирають нас?

Головна перевага Socium Plus – Вам більше не доведеться обирати між ціною і якістю: для нас це не взаємовиключні поняття! Роблячи замовлення, ви можете бути впевнені, що отримаєте фотографічну якість зображень з високою роздільною здатністю; яскраві і соковиті кольори, стійкі до вицвітання; екологічно безпечний продукт, який не несе жодної шкоди для здоров’я людини; економію часу: пряме нанесення фарби на тканину скорочує терміни виробництва, оскільки минується етап друку на папері з подальшим перенесенням.

На підсумкову вартість і терміни виготовлення продукту впливає багато факторів, таких як матеріал, розмір, дизайн та готовність макета.

Власний імпорт дозволяє Socium Plus знизити вартість продукції; друк на тканині виробляється на високошвидкісному обладнанні; кваліфіковані кадри в найкоротші терміни виконають всю роботу. 80% наших клієнтів стали постійними.