На відміну від прапора, яке зазвичай виготовляють як одиничний виріб, виготовлення прапорів - тема масового виробництва. Звідси ж випливає його головна відмінність і перевага - простота: як самого логотипу на полотнище прапора, так і процесу його «народження».
Зазвичай флажная тканину - це на 100% поліестер (його ще називають штучним шовком): це дешевий і зручний матеріал, в основному призначений для друку дуже легких тропічних полотен. У нього хороша структура і невисока щільність зробили його дуже популярним на ринку. Найчастіше його використовують в рекламних цілях, він зручний тому, що підходить як для декорування, так для виставок або вітрин.
Виробництво прапорів в Києві з кожним днем стає все популярнішим, що не дивно, адже плюси у такого виробу підкуповують. Почнемо з того, що на відміну від сублімації (трьохетапного нанесення зображення) вартість виготовлення на тканині прапора значно нижче. По-друге, це займає дуже мало часу: буквально кілька годин і продукт готовий «до вживання». Важливою перевагою є і те, у надрукованого на тканини прапора немає неприємного запаху чорнила, він абсолютно безпечний як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Він легко вписується практично в будь-який інтер'єр, а закріпити його можна навіть звичайним степлером.
Найчастіше замовити прапор вирішують художники кіностудій, бренд-менеджери супермаркетів або ресторанів, організатори виставок та концертів. Він підходить для рекламних кампаній і, звичайно ж, футбольних фанатів. Ще один незаперечний плюс - впізнаваність по прапору будь-якого корпоративного події, яке відбувається на ринку. У сучасних реаліях наявність прапора здатне розповісти про компанію більше, ніж її власник. Саме цей атрибут додає престижності і викликає повагу до компанії. Свій неповторний прапор розробили десятки тисяч організацій, партій, різноманітних рухів і діаспор, а все тому, що прапор - одна з найдієвіших реклам, яка привертає увагу широкої аудиторії та створює потрібне враження. Замовити прапор - один з найпростіших і доступних способів підвищити впізнаваність бренду. При мінімальних витратах ми отримуємо максимальний результат. А якщо через погодні умов прапор став непридатним, його без проблем можна замінити точно таким же новим.
Всі прапори підшивають по периметру, а кріплення робиться з шнура або древка. Самі основні кріплення для прапорів - це кишеню, петлі, карабіни, люверси або комбінація з перерахованих варіантів.
Основний спосіб нанесення зображення на прапор - сублімаційний термопечать. Процес виглядає наступним чином: під впливом високої температури барвник з рідкого стану переходить в газоподібний і просочується в волокна тканини. На виході отримуємо чіткий і яскравий малюнок, що відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Прапори - кращий спосіб лаконічно і виразно сказати про головне. Це виріб не вимагає особливого догляду і може використовуватися трохи більше, ніж вічно.