© 2018, Created by KDG group
Share

Виготовлення прапорів

На відміну від прапора, яке зазвичай виготовляють як одиничний виріб, виготовлення прапорів - тема масового виробництва. Звідси ж випливає його головна відмінність і перевага - простота: як самого логотипу на полотнище прапора, так і процесу його «народження».

Зазвичай флажная тканину - це на 100% поліестер (його ще називають штучним шовком): це дешевий і зручний матеріал, в основному призначений для друку дуже легких тропічних полотен. У нього хороша структура і невисока щільність зробили його дуже популярним на ринку. Найчастіше його використовують в рекламних цілях, він зручний тому, що підходить як для декорування, так для виставок або вітрин.

Виробництво прапорів в Києві з кожним днем ​​стає все популярнішим, що не дивно, адже плюси у такого виробу підкуповують. Почнемо з того, що на відміну від сублімації (трьохетапного нанесення зображення) вартість виготовлення на тканині прапора значно нижче. По-друге, це займає дуже мало часу: буквально кілька годин і продукт готовий «до вживання». Важливою перевагою є і те, у надрукованого на тканини прапора немає неприємного запаху чорнила, він абсолютно безпечний як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Він легко вписується практично в будь-який інтер'єр, а закріпити його можна навіть звичайним степлером.

Найчастіше замовити прапор вирішують художники кіностудій, бренд-менеджери супермаркетів або ресторанів, організатори виставок та концертів. Він підходить для рекламних кампаній і, звичайно ж, футбольних фанатів. Ще один незаперечний плюс - впізнаваність по прапору будь-якого корпоративного події, яке відбувається на ринку. У сучасних реаліях наявність прапора здатне розповісти про компанію більше, ніж її власник. Саме цей атрибут додає престижності і викликає повагу до компанії. Свій неповторний прапор розробили десятки тисяч організацій, партій, різноманітних рухів і діаспор, а все тому, що прапор - одна з найдієвіших реклам, яка привертає увагу широкої аудиторії та створює потрібне враження. Замовити прапор - один з найпростіших і доступних способів підвищити впізнаваність бренду. При мінімальних витратах ми отримуємо максимальний результат. А якщо через погодні умов прапор став непридатним, його без проблем можна замінити точно таким же новим.

Всі прапори підшивають по периметру, а кріплення робиться з шнура або древка. Самі основні кріплення для прапорів - це кишеню, петлі, карабіни, люверси або комбінація з перерахованих варіантів.

Основний спосіб нанесення зображення на прапор - сублімаційний термопечать. Процес виглядає наступним чином: під впливом високої температури барвник з рідкого стану переходить в газоподібний і просочується в волокна тканини. На виході отримуємо чіткий і яскравий малюнок, що відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Прапори - кращий спосіб лаконічно і виразно сказати про головне. Це виріб не вимагає особливого догляду і може використовуватися трохи більше, ніж вічно.

Рекламні прапори

На сьогоднішній день є величезна кількість різновидів реклами. Прапори застосовуються для реклами підприємств, компаній, а також різних видів продукції досить часто. Рекламні прапори наголошують спроможність і респектабельність підприємства, привертають увагу людей до рекламованого об'єкту. Видовище, що розвівається на вітрі пружного полотнища не може нікого залишити байдужим. Ось чому виготовлення рекламних прапорів в Києві так затребуване.

Корпоративні прапори

Корпоративні прапори

Зазвичай прапор асоціюється з ідентифікацією тієї чи іншої держави. Як і будь-яка корпоративна символіка, корпоративний прапор покликаний зміцнити корпоративний дух. Виготовлення корпоративних прапорів в Києві популярно серед представників великого бізнесу.

Декоративні прапори

Прапор являє собою частину загальнолюдської культури і служить для самовираження різних структур: від держав до торгових об'єднань. Існує кілька видів прапорів з однією спільною рисою: всі вони представляють собою певні розпізнавальні знаки, засоби ідентифікації власників.

Виготовлення прапорців

Виготовлення прапорців - популярна і затребувана послуга, яку компанія Socium-Plus готова надати вам. Використання прапорців - одне з найпоширеніших напрямків в сучасному маркетингу. Багато компаній мають свої фірмові прапорці з логотипами. Проведення рекламних кампаній передбачає використання рекламних прапорців. Продукція з нанесеною тематичної символікою нерідко використовується на конференціях, ділових зустрічах, під час переговорів.

Виготовлення вимпелів

Історія вимпелів почалася на військових судах, де вони застосовувалися з метою наочної демонстрації приналежності корабля тієї чи іншої держави. З настанням мирного часу вимпели не втратили своєї актуальності, а сучасність в рази підвищила їх популярність. Вимпели представляють собою подовжені прапор, які мають трикутну форму і нанесене на нього зображення.

Подати заявку

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls
Прапори прапорці вимпели

Виготовлення прапорів

Друк та виготовлення прапорів - це дуже популярна і затребувана послуга сьогодні. Компанія Socium Plus виконує всі види робіт з підготовки і виробництва прапорів. Ми вміємо робити маленькі прапорці, прапори і навіть флагштоки!