© 2018, Created by KDG group
Share

Рекламні прапори

Виготовлення рекламних прапорів – відмінний спосіб розповісти про свій бізнес, не займаючи занадто багато місця поруч з Вашим робочим місцем. Рекламні прапори Socium Plus також зручні для подорожей, виставок і заходів на відкритому повітрі і завжди виготовляються з високоякісних матеріалів.

Існують різні види рекламних прапорів: зовнішні рекламні прапори, кімнатні прапори, бізнес-прапори, банери і інші.

Ви можете розміщувати ім’я, назву вашого бренду / бізнесу, будь-який малюнок і логотип на прапорі. Полотнище рекламного прапора дозволяє зробити двосторонній друк, що дозволить потенційним клієнтам по обидва боки побачити зображення і звернути увагу на Вашу рекламу з будь-якого боку вулиці або дороги.

Починаючи зі ста п’ятидесяти сантиметрів і до декількох метрів, конструкція рекламних прапорів може підлаштуватися під будь-яке Ваше замовлення, демонструючи Ваше зображення, не займаючи занадто багато простору. Такі прапори дуже практичні і зручні в збірці. Друк на прапорі донині застосовується практично в будь-якій сфері, а також не один захід не обійдеться без рекламного банера або прапора!

Рекламні прапори широко використовуються в ході промо-акцій, виставок і ярмарків на свіжому повітрі, під час представлення нової продукції, відкриття фірмових магазинів, проведення спортивних і розважальних заходів, спонсором яких є підприємство. Флажні полотнища з рекламною інформацією знаходять своє застосування і в приміщеннях: торгових, виставкових залах, прийомних компаній.

  • +38 (044) 333-62-67

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!