© 2018, Created by KDG group
Share

Виготовлення вимпелів на замовлення

Вимпели, поряд з прапорами і прапорцями, є предметом вивчення серйозної науки вексилології. Сьогодні вимпел – це вузький трикутний або, рідше, фігурний прапорець з мотузковим кріпленням, на якому його підвішують. Вимпелами обмінюються футбольні команди перед стартовим свистком судді, ними відзначають суспільне визнання спортивних відзнак або виробничих досягнень. Виготовлення вимпела з певною символікою – це відмінний спосіб нагадати про будь-яку подію або зафіксувати етапи співпраці.

Вимпели в історії

Щось схоже на вимпели існувало ще у давньоримських легіонерів. Вони використовувалися учасниками лицарських турнірів: в шоломах з закритим обличчям їх якимось чином треба було відрізняти один від одного. Потім вимпели у вигляді роздвоєного вузького і довгого прапора стали піднімати на грот-щоглах військових судів. Їх незвичайна форма пояснювалася необхідністю вільно майоріти на вітрі, ідентифікуючи приналежність корабля до певного підрозділу.

Види сучасних вимпелів

Виготовлення вимпелів в Києві, великому науково-технічному, виробничому, історико-культурному і спортивному центрі України, користується величезною популярністю. Компанія «Соціум Плюс» виготовляє різні за призначенням вимпели:

  • спортивні – з логотипами і назвами спортивних команд;
  • нагородні – для визнання певних спортивних, корпоративних, громадських заслуг;
  • пам’ятні – для учасників партійних, громадських, спортивних та інших заходів;
  • сувенірні – на пам’ять про різні події і привабливі туристичні об’єкти;
  • корпоративні – для згуртування колективу і підтримки корпоративного духу.

Виробництво вимпелів в компанії «Соціум Плюс»

Ми застосовуємо сучасні технології та матеріали для виготовлення якісної, оригінальної по дизайну продукції. Наш «козир» – це вимпели з вишивкою, яка особливо ефектно виглядає на оксамитової тканини. Крім того,

  • відмінно виглядають вимпели з поліефірного шовку або атласу, текст і зображення на які наносяться за допомогою сублімації;
  • застосування шовкотрафаретного методу дозволяє застосувати при нанесенні малюнка додаткові ефекти;
  • широко затребувані надійно захищені ламіновані вимпели, виготовлені за допомогою цифрового друку.

Ідеальний вигляд нашої продукції надає обшивка по периметру шнуром або бахромою, а особливу родзинку – пензлик на гострому кінці вимпела.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубліковано. Обов'язкові поля відмічені *