© 2018, Created by KDG group
Share

Виготовлення вимпелів

Вимпели використовуються як реклама для спортивних команд, громадських клубів і мають багатогранне застосування. Будь-який малюнок може бути перенесений на повстяний матеріал за допомогою використання методу теплопередачі.

Виготовлення вимпелів займає величезну нішу в спектрі ринкових послуг. Ми використовуємо різний матеріал для вимпелів. Це і атлас, і повсть, на яких ми друкуємо за допомогою теплопередачі. Виробництво вимпелів так затребуване ще тому, що не має обмежень кольору друку.

Вимпел може мати картонну ущільнюючу прокладку. Друк зображень на вимпелах проводиться сублімаційним методом, методом трафаретного друку до 6 фарб, що включає в себе і фарбу під «золото», а також може комбінувати ці два методи.

Для оригінальності і яскравості, крім того, що ми наносимо малюнки на вимпелах, можна обшивати краї вимпела шнурком або бахромою.

На сьогоднішній день існують найрізноманітніші види вимпелів, включаючи спортивні.

Спортивний вимпел – один з головних символів спорту. Вимпел – це уявлення і яскрава заява про вашу команду, клуб, школу, федерацію на різно рівневих спортивних змаганнях і подіях. Спортсмени, аматори спорту, учасники змагань, вболівальники зберігають спортивні вимпели в своїх особистих спортивних музеях і архівах як особливу, оригінальну пам’ять про участь у спортивному змаганні чи урочисту подію.

Socium Plus – це якісне виробництво вимпелів з більш 7 річним досвідом. Ми прагнемо виготовити вимпел так, щоб він сприймався як зразок спортивного та декоративного мистецтва, гідним свідченням яскравого і важливої події в житті спортсмена або символом організації (логотип на вимпелі). У нашій компанії працюють досвідчені майстри, які володіють секретами сублімації, графічного виробництва, віртуозно поєднують сучасні технології і ручну роботу.

  • +38 (067) 409-47-48

  • +38 (093) 924-04-39

Замовити

Формат: (050)000-0000
Формати файлів: jpg, pdf, txt, png, xls

З'явились запитання?

Ми з радістю дамо на них відповіді!